o Baronie

 

W najbliższej okolicy znajdują się bardzo duże kompleksy leśne, obfitujące w grzyby i zwierzynę leśną. W pobliżu przebiegają liczne piesze trasy turystyczne oraz trasa rowerowa. 
Baron jest obiektem całorocznym i o każdej porze roku oferujemy szeroki wachlarz atrakcji specjalnych, które umilą Państwu pobyt w naszym obiekcie a równocześnie są doskonałym pomysłem na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu, na łonie natury.
Ośrodek jest doskonałym miejscem wypoczynku dla ludzi ceniących czynny wypoczynek nad wodą i obcowanie z naturą - plażowanie, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, grzybobranie. Latem oferujemy kąpiele w strzeżonym kąpielisku. Ośrodek posiada piaszczystą, strzeżoną plażę, a przy niej duży, drewniany pomost z przystanią i wypożyczalnią sprzętu pływającego - kajaków i rowerów wodnych.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Baronie.

Dodatkowo oferujemy wypożyczalnię sprzętu wędkarskiego i wodnego, boisko do siatkówki. Stanowią one idealne miejsce na wakacyjny i weekendowy wypoczynek. Polana rekreacyjna, która znajduje się opodal restauracji, to doskonałe miejsce na duże jak i kameralne imprezy plenerowe. Miłośnicy pieczonych kiełbasek i ziemniaków znajda tu miejsce na tradycyjne ognisko.

Nasza oferta jest w pełni elastyczna. Jesteśmy otwarci na organizowanie imprez nietypowych- imprezy plenerowe z grą w paintballa, zjazdy miłośników motorów, pożegnania lata itd. Zadaszona muszla koncertowa daje możliwość organizowania koncertów muzycznych oraz zabaw tanecznych na świeżym powietrzu. Na terenach należących do BARONA można uprawiać sporty ekstremalne, wielu zwolenników ma jazda na quadach. Latem zapraszamy na wieczorki taneczne organizowane w plenerze, a zimą na kuligi kończące się ogniskiem i pieczeniem prosiaka.

 

Wyjątkowe miejsce

 

Dla amatorów nietypowych rozrywek organizujemy specjalne rozrywki takie, jak:

 • bitwy paintballowe, 
 • jazda quadami,
 • przeloty balonem,
 • turnieje rycerskie oraz strzelanie z łuku,
 • występy zespołów muzycznych oraz kwartetu smyczkowego,
 • przejażdżki bryczką oraz saniami.

Wyszkolona i fachowa kadra sympatycznych ludzi zapewni swobodną i miłą atmosferą podczas Państwa pobytu. Posiadając tak szerokie zaplecze i doświadczenie jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zlecenie, zaczynając od: 

 • bankietów, 
 • przyjęć, 
 • wesel, 
 • spotkań biznesowych, 
 • szkolenia i konferencje,
 • imprezy firmowe itp., 
 • imprezy w plenerze,
 • catering, imprezy w plenerze, pełna obsługa.

Baron jest doskonałym miejscem do organizacji różnorodnych imprez- zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pięknie wykończonych salach naszej restauracji, położonej nad brzegiem jeziora. Organizacja firmowych imprez integracyjnych, konferencji, sympozjów oraz bankietów to nasza specjalność. Oferujemy kompleksową obsługę konferencji. Począwszy od usługi hotelowej i gastronomicznej przez Centrum Konferencyjne i sale bankietowe, a na rekreacji kończąc. Do dyspozycji organizatorów oddajemy ekran, rzutnik, flipchart oraz laptopa.

Na gości czeka wysokiej klasy baza noclegowa -blisko 60 miejsc noclegowych w domkach - bungalowach (dwu i czteroosobowych) nad brzegiem jeziora, z okien których roztacza się malowniczy widok na okoliczne lasy. Każdy z domków wyposażony jest w sprzęt RTV, aneks kuchenny oraz łazienkę. Ceny wynajmu domków są wyjątkowo konkurencyjne - 150 zł za dobę w części dwuosobowej oraz 250 zł za dobę w części czteroosobowej. Rezerwacji miejsc można dokonać kontaktując się z recepcją Hotelu "Dwór Szczepańskich" .