Wyjątkowa Promocja

Wesela w Dworku Szczepańskich

Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość wszystkich wyjątkowych chwil. Potrafimy miło i profesjonalnie zorganizować każde przyjęcie weselne, dostosowując się do Państwa życzeń i sugestii. Fachowa obsługa zadba o dobrą atmosferę i zaspokoi gusta każdego z Państwa gości. Przygotujemy przyjęcie, którego niezapomniana atmosfera i ciepło będą mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze po wielu, wielu latach... 
Dysponujemy dużą salą restauracyjną na 100 osób oraz dwiema na 30 osób. Umożliwia to organizację przyjęcia jednorazowo dla około 130 osób. Przestronne i pięknie udekorowane wnętrza zapewniają komfort i możliwości wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca. 
Nieopodal hotelu znajduje się zabytkowy kościół w którym możną wziąć ślub w niepowtarzalnym stylu. 
W trakcie zabawy można odpocząć w parku krajobrazowym z licznymi alejkami spacerowymi. Uroku okolicy dodają również wkomponowane w krajobraz stawy z kaskadami wodnymi. 
Dla znużonych całonocną zabawą gości oferujemy również specjalną ofertę cenową za nocleg w komfortowo wyposażonych pokojach.

 

fot.dworszczepanskich.pl

 

Nasza oferta

Młoda Para otrzymuje gratisowo apartament dla nowożeńców!

Ponadto proponujemy: 

  • pokazy pary tanecznej 
  • pokazy umiejętności barmańskich 
  • pokazy sztucznych ogni 
  • przejażdżki powozem po parku krajobrazowym
  • zimą - kulig z pochodniami i grzanym winem

Jesteśmy otwarci na każdy nietypowy pomysł - przykładowo w formie atrakcji urozmaicającej wieczorne spotkanie, proponujemy pieczenie prosiaka faszerowanego kaszą i podrobami, połączone z biesiadą piwną zorganizowaną na zewnątrz budynku przy świetle pochodni.
W momencie, gdy decydują się Państwa na określony termin przyjęcia weselnego i przystępują do podpisania umowy o świadczenie usługi pobierany jest zadatek w wysokości  2000 PLN za rezerwację miejsca i terminu.

 

WYJĄTKOWA PROMOCJA OD 1 STYCZNIA 2017!

Przyjęcia Ślubne już od 130 zł/os.

Szczegółowe informacje pod nr tel. +48 32 221 55 62, 602 776 562 lub recepcja@dworszczepanskich.pl

Załączniki:

  1. Ogólne warunki świadczenia usług przez "Dwór Szczepańskich"
  2. Formularz umowy.

Z naszej strony możemy zapewnić Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby dzień wesela był państwa niezapomnianym dniem. Nasze doświadczenie jest niepodważalnym atutem i pozwala nam zaproponować Państwu taką jakość usług, o jakiej nasi konkurenci nawet nie śnią. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, dlatego wdzięczni jesteśmy nie tylko za słowa pochwały, ale i słowa krytyki, które pozwalają nam zmieniać się z każdym dniem na lepsze.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości, sugestie - prosimy o kontakt.

Zobacz również Wesela na Baronie