Informacje dotyczące zakwaterowania

Bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego na terenie hotelu.

Bezpłatny Parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja ).

Recepcja hotelu i restauracja akceptują wszystkie karty płatnicze i kredytowe.

Akceptujemy płatność w EURO i w dolarach amerykańskich, jednak zastrzegamy sobie prawo do poboru 10% opłaty transakcyjnej.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 w ostatnim dniu pobytu. Po godzinie 12:00 gościa obciążają dodatkowe opłaty z tytułu przedłużenia doby hotelowej.

Rezerwacja pozostaje ważna do godziny 20:00. W przypadku, gdy zamierzają Państwo przybyć do hotelu w późniejszym czasie prosimy o telefoniczna informację w momencie rezerwacji lub w dniu przyjazdu.

Pobyt można przedłużać w miarę wolnych miejsc. Chęć przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać recepcji do godziny 10:00 ostatniego dnia pobytu.

 

Od połowy kwietnia 2011 roku umożliwiamy naszym Klientom dokonywanie rezerwacji poprzez stronę internetową www.booking.com - ogólnoświatowy serwis rezerwacyjny.

Naszym gościom polecamy korzystanie z barków w pokojach. Znaleźć można w nich napoje, alkohol oraz przekąski. Informacja o cenach artykułów znajduje się w pokojach. Prosimy każdorazowo informować recepcję o fakcie korzystania z barku, w chwili wymeldowywania się z hotelu.

"Dwór Szczepańskich" zaprasza !

Cennik

Wszystkie ceny zawierają śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Śniadanie podawane jest od godziny 7:00, bądź - po uzgodnieniu z recepcją - w innych godzinach.

Typ pokoju Cena
Apartament (ze śniadaniem) 350,00 PLN
Apartament dla nowożeńców (ze śniadaniem) 350,00 PLN
Pokój dwuosobowy (wspólne/rozdzielne łóżka, ze śniadaniem) 240,00 PLN
Pokój jednoosobowy (ze śniadaniem) 120,00 PLN
Dodatkowe opcje Cena
Dostawka (fakultatywnie) 50,00 PLN
Pobyt psa/kota 50,00 PLN

Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).